PR

Бізнес Golden Autumn у Fairmont Grand Hotel Kyiv

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Fairmont Grand Hotel Kyiv – лідер світової luxury атмосфери та бізнес контенту. П’ятизірковий готель, розташований в самому серці історичної частини Києва – на Подолі, з неповторним видом на Дніпро. Саме тут, на Подолі, починалася історія Києва та водночас історія успішного бізнесу багатьох гостей готелю.

Fairmont Grand Hotel Kyiv – бізнес-готель вашої п’ятизіркової репутації

Вирушаючи у відрядження до столиці України, у Fairmont Grand Hotel Kyiv ви отримаєте безліч переваг  та гарантію успішних ділових зустрічей. Зручна транспортна розв’язка дозволить не запізнитися та швидко дістатися до будь – якої частини міста.

За останні роки готель мав честь приймати більше 20 міжнародних форумів та конгресів щорічно, а у 2017 цей показник зріс майже вдвічі, що, безумовно, свідчить про високу довіру вітчизняних і міжнародних партнерів. Для проведення заходів Fairmont Grand Hotel Kyiv пропонує 1300 м. кв. розкішних банкетних та конференц – залів. Три поверхи готелю відведені виключно під бізнес-конференції різного рівня та масштабу. Кожна локація, кожний зал Fairmont Grand Hotel Kyiv – це поєднання аутентичної стилістики та найсучасніших функціональних можливостей.

Зал «Київ» – це єдиний двоповерховий конференц-зал в місті. Локація ідеально підходить для конференцій, бізнес – презентацій та урочистих подій.

Бальний зал – найбільший серед п’ятизіркових готелів Києва, що може гостинно прийняти понад 500 осіб та має окремий вхід. Саме в Бальному залі щороку проводяться найпрестижніші заходи світу бізнесу та fashion індустрії. Найпопулярніші спікери світу, відомі лідери сучасності та перші особи держав неодноразово були почесними гостями Fairmont Grand Hotel Kyiv.

Відрядження? Доповніть його відпочинком у Fairmont Grand Hotel Kyiv

Пориньте в королівську атмосферу Fairmont Grand Hotel Kyiv та використайте час з максимальною користю для себе. Ексклюзивні процедури в Elixir SPA Deluxe допоможуть максимально розслабитися в кінці робочого дня та відчути себе найдорожчим гостем готелю. Найбільші дизайнерські готельні номери в Україні, персональний сервіс Fairmont Gold, гастрономічна подорож з Vogue Café Kiev, унікальні інноваційні десерти від SWEET BOOK та найкращі коктейлі міста у Vintage Cocktail Bar – це все, що допомагає готелю зі світовим ім’ям дарувати відчуття справжньої української гостинності та лишатись у серцях вдячних гостей на все життя.

Коментарі відключені.