Новини

Новий імпульс у розвитку співпраці між Україною та КСА

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

07 липня 2020 року заступник міністра закордонних справ України Василь Боднар прийняв копії вірчих грамот від новопризначеного посла Королівства Саудівська Аравія в Україні Мухаммада аль-Мусгера.

Василь Боднар підкреслив налаштованість української сторони на спільну з Королівством роботу для поглиблення та диверсифікації співробітництва на політичному, економічному, інвестиційному, аграрному напрямах, а також окреслив перспективи співпраці в авіаційній, військово-технічній, енергетичній та інформаційній сферах.

Підкресливши позитивний досвід інвестиційної співпраці між Україною та Саудівською Аравією, зокрема  у контексті залучення багатомільйонних інвестицій у аграрний сектор України, дипломати домовилися всіляко сприяти задля збільшення частки  аравійських інвестицій в економіку нашої держави.

Сторони також високо оцінили ефективність роботи Спільної міжурядової комісії з торговельно-економічного, інвестиційного та науково-технічного співробітництва та обговорили можливість проведення Сьомого засідання до кінця цього року.

З приводу цієї знакової події радник ТПП України співголова Українсько – Саудівської ділової ради Олександр Мельник висловив впевненість, щодо подальшого конструктивного діалогу налагодженого з Посольством Саудівської Аравії в Україні з питань підтримки та сприяння розвитку двостороннього торгового та інвестиційного співробітництва між компаніями членами УСДР базуючись на укладених контрактах та меморандумах про наміри.

Протягом майже п’ятнадцяти років системно ведеться конструктивний діалог між співголовами УСДР Олександром Мельником, Саадом Аль – Рассаісом та дипломатами Посольства Саудівської Аравії в Україні з питань підтримки розвитку інформаційно-комунікаційної та культурно – освітньої співпраці компаній членів УСДР. Практичний досвід і знання УСДР слугуватимуть основою в менторській підтримці програми торгово-інвестиційної дипломатії започаткованої Міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою в рамках діяльності Ради експортерів та інвесторів при МЗС України.

Коментарі відключені.