Близький Схід

Президент України прийняв вірчі грамоти у Посла Саудівської Аравії

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Президент України Володимир Зеленський прийняв вірчі грамоти у Посла Королівства Саудівська Аравія Мухаммада аль-Мусгера.

Крім того, Володимир Зеленський висловив готовність розвивати політичні контакти з Королівством Саудівська Аравія та наголосив на зацікавленості української сторони в розширенні співпраці у торговельно-економічній, сільськогосподарській та військово-технічній сферах, а також у галузі літакобудування.

Президент запросив Короля Саудівської Аравії відвідати Україну з першим офіційним візитом. Володимир Зеленський подякував за підтримку суверенітету й територіальної цілісності України та висловив сподівання, що офіційний Ер-Ріяд зможе сприяти захисту прав і свобод кримських татар, які перебувають у важких умовах окупації в Криму.

З приводу цієї знакової події радник ТПП України співголова Українсько-Саудівської ділової ради  Олександр Мельник висловив впевненість, щодо підсилення подальшої роботи Ради, налагодженої на протязі п’ятнадцяти років за сприянням та підтримки Посольства Королівства Саудівська Аравія в Україні, з питань розвитку двостороннього торгового та інвестиційного співробітництва членів УСДР.

Коментарі відключені.