Близький Схід

88 рокiв з дня Проголошення Королiвства Саудiвська Аравiя

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Абдул-Азіз бiн Сауд, засновник і перший король Саудівської Аравії

23 вересня Королівство Саудівська Аравія відзначає свій Національний день. Святкування приурочено до об’єднання Королівства і в честь його засновника – Його Величності короля Абдул-Азіза бін Абдул Рахман Аль Сауда. 17-го липня (Джомада Аль-Оула) 1351 року (ІК) був виданий королівський Указ про об’єднання всіх частин сучасного королівства в державу, яка сьогодні відома нам як Саудівська Аравія. 23 вересня 1932 року – день офіційного проголошення Королівства Саудівська Аравія.

Король Салман бiн Абдул-Азіз Аль Сауд та Наслідний принц Мухаммед бін Салман Аль Сауд

Сьогодні Королівство класифікується як країна з високим рівнем доходу Світового банку з дуже високим індексом людського розвитку і є єдиною арабською країною, що входить до групи найбільших економік G-20.

Королівство Саудівська Аравія є одним із найбільш важливих торговельних партнерів України в близькосхідному регіоні. Упродовж 2018-2019 років в. м. Київ відбулися Перший та Другий українсько-саудівські інвестиційні форуми в аграрній сфері, а також розширене засідання Українсько-саудівської ділової ради за участі широкого кола представників бізнесового середовища двох держав.

“Шановні Саудівські члени Українсько – Саудівської ділової Ради! Щиро вітаємо вас з національним святом – Днем проголошення Королівства Саудівська Аравія. За роки існування ваша країна довела всьому світу, що впевнено стоїть на великому шляху динамічного розвитку і є впливовою державою. Переконані, що наші дружні відносини є підмурками довіри і сприяють подальшому динамічному і значимому розвитку торгово-інвестиційній Українсько-Саудівській співпраці ділових кіл. Члени Української частини Ради бажають вашій величній державі миру і процвітання!”  – наголосив у своїй промові, під час святкового онлайн засідання Українсько-Саудівської ділової Ради, співголова УСДР Олександр Мельник.

Коментарі відключені.