Події Соціум

Презентація спецвипуску «Тарас Шевченко. Пророк. Символ. Легенда»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У Золотому залі Українського фонду культури відбулася презентація ювілейного номеру міжнародного журналу Image.UA – «Тарас Шевченко. Пророк? Символ? Легенда?», присвяченого 200-річчю від дня народження Великого Кобзаря.

В презентації брали участь: відомі вчені, наукові, культурні діячі, серед яких Б.Олійник, М.Жулинський , І.Драч, Л.Лук’яненко, Й.Спектор, представники державних установ та дипломатичних місій, меценати.

Зустріч, яку чудово вів пан Роман Лунь – заслужений діяч мистецтв України, Голова Товариства «Сила духу», була доповнена пісенними номерами талановитих дітей, художньою виставкою оригінальних робіт Т.Г.Шевченка та творів сучасних художників на тему «Шевченкіани», а також врученням медалей за заслуги вищевказаним культурним діячам і врученням квітів організаторам вечора з метою висловити їм подяку за проведення значної роботи з утримання та конструкції номера журналу, який вийшов українською, російською та англійською мовами.

Після презентації цього випуску журналу в Україні, частину тиражу було передано в дипломатичні установи України в інших країнах світу.

 

Коментарі відключені.