Події Соціум

«ГРАН-ПРІ КИЇВ» 2018 – відкриває нові імена світового балету

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Київ упродовж трьох днів був місцем світового балету. Тут з 19 по 21 березня проходив IV Міжнародний юнацький конкурс-фестиваль класичного танцю «ГРАН-ПРІ КИЇВ» 2018, за яким Україну впізнають в усьому світі. Не обійшлося без відкриття майбутніх зірок світового рівня,  адже у цьому році конкурс зібрав рекордну кількість учасників – 65.

Благодійний фонд «Об’єднання світових культур» (UWCF) та народний артист України, художній керівник Київського державного хореографічного училища – директор конкурсу-фестивалю Нобухіро Терада проводять конкурс для того, аби підтримати молодих артистів і знайти серед них справжні таланти.

Гран-прі цьогорічного конкурсу виборола Мільяченко Анастасія, яка представляла Київське державне хореографічне училище.

Учасники отримали безліч іменних призів від членів журі та партнерів фестивалю, які відкривають можливості для розвитку таланту учасників:  навчання в Канаді: School of Alberta ballet; літні курси в балетній школі Den Norske Ballet school в Осло; поїздку на концерт в Японію та багато інших цікавих призів.

Однією з нових тенденцій балету та й класичного мистецтва в цілому є те, що сьогодні балет стирає кордони, і увагу привертають молоді артисти не лише з країн-флагманів балетного мистецтва, а й з різних континентів нашої планети. Ціле таке сузір’я молодих виконавців з’явилося на цьому конкурсі. Без жодних сумнівів, попереду у них блискуча кар’єра.

Та крім виявлення нових талантів «Гран-прі Київ» відіграє велику роль у процесі соціалізації різних категорій дітей. Цього року до глядацької зали Благодійний фонд «Об’єднання світових культур» запросив особливих діток з Громадської організації «Інвалідів «Родина» та малечу, що відвідує Центр ранньої соціальної реабілітації дітей-інвалідів, а також ліцеїстів Київського військового ліцею імені Івана Богуна, родини учасників АТО та юних гостей зі Сходу України. Їх зустрічали на червоній доріжці і розважали казкові герої із Аліси в країні див.

Учасників фестивалю привітав міністр культури України – Євген Нищук, а церемонія нагородження була сповнена не лише хвилюваннями і радістю за учасників, а й незабутніми емоціями щастя, які подарували зіркові гості фестивалю.

Прикрасою гала-концерту став виступ композитора, піаніста-віртуоза Євгена Хмари у супроводі чарівних Black Tie Quartet – його музика пронизує своєю щирістю та глибиною! А акустичний гурт B&B project підкорив гостей своїм звучанням і сучасними композиціями в оригінальній обробці! Музичний сюрприз також підготували і юні гості фестивалю – Великий дитячий хор Українського радіо. Низький уклін і вдячність Євгену Хмарі, гурту B&B project та Великому дитячому хору Українського радіо за вашу відкритість, щирість і талант!

 

Довідка

Благодійний фонд «Об’єднання світових культур» (UWCF) — молода команда, яка розвиває українську благодійність, опікуючись обдарованими дітьми, дітьми з інвалідністю, дітьми-сиротами, дітьми учасників АТО та вимушених переселенців. Мета фонду полягає в активізації і сприянні вихованню здорового та культурно розвиненого суспільства. UWCF виконує місію підтримки здорового способу життя та надання можливостей молодому поколінню всебічно розвиватися, отримувати сучасну освіту, що тісно пов’язано з вивченням культурної спадщини та мистецтв різних народів. Діяльність благодійного фонду має 4 напрямки: медицина та охорона здоров’я; культура та мистецтво; наука та освіта; спорт.

Коментарі відключені.