Інвестиції Бізнес

Катарський концесіонер QTerminals планує створити зерновий хаб в порту Ольвія

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Переможець конкурсу на концесію порту Ольвія катарський портовий оператор QTerminals має намір розвивати порт в якості зернового хаба. Планується модернізація зернового терміналу біля причалу №2, оновлення кранів і навантажувального обладнання, поліпшення складських приміщень. Також компанія має намір будувати новий зерновий термінал, для нього буде споруджено два нових причалу з трьома кранами на кожному, встановлений стрічковий навантажувач. Планується будівництво силосів, установка навантажувального обладнання для залізничного і вантажного автотранспорту.

Передає Національний Портал з посиланням на ЦТС.

Про такі плани концесіонера було повідомлено на презентації концесійних проектів в портах Ольвія і Херсон, що проходили в Києві. Згідно з презентацією QTerminals, старт концесійного проєкту планується на квітень-травень поточного року.

“Ми хочемо перетворити Ольвію в зерновий хаб. У неї гарне географічне положення, це дає можливість створити хороший продукт”, – повідомив представник QTerminals Невілл Біссетт.

Також QTerminals планує оновити будівлі, дороги та електромережі на території порту. В цілому катарська компанія до 2024-го року має намір інвестувати 124 млн дол. у даний проєкт.

Нагадаємо, що QTerminals виграла конкурс на концесію майна ДП “Стивідорна компанія “Ольвія”. QTerminals – портовий оператор, керуючий терміналами контейнерних, Rо-Rо і генеральних вантажів в катарському порту Хамад (30 км від Дохи).

Коментарі відключені.