Азія

Україна – Китай. Взаємовигідна співпраця

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У 2019 обсяг двосторонньої торгівлі між Китаєм і Україною склав близько 12 мільярдів доларів США, і Китай став найбільшим торговим партнером України. КНР продовжує відкривати свій ринок для української сільськогосподарської та харчової продукції. Обидві сторони вже підписали угоду про експорт ріпакового шроту і меду в Китай. Перша партія української замороженої яловичини вже представлена на  столи китайського народу.

Китай став найбільшою країн призначення для українського експорту сільськогосподарської та харчової продукції. У загальній сумі китайські інвестиції в Україну становлять 300 мільйонів доларів США, у сфери відновлюваної енергетики, агропромислового комплексу, інфраструктури, охорони навколишнього середовища, інформаційних технологій та ін.

Було створено понад 3000 робочих місць. Китай дотримується принципу «все на благо народу», і надалі надає Україні безкорисливу допомогу і пожертвування, від комп’ютерів для навчання, цифрового кінопроекційного обладнання до машин швидкої медичної допомоги та аварійно-рятувального обладнання. Китайська сторона надає фінансову гарантію у розмірі 1,5 млрд доларів США з метою підтримки китайських компаній для інвестування в Україну. Існує дуже багато таких прикладів.

Слід зазначити, що під час складного періоду для української економіки, китайські компанії були сповнені впевненості у майбутньому України й залишилися пліч-о-пліч з українським народом. Допомога, інвестиції та кредити від Китаю ніколи не супроводжуються політичними передумовами.

Коментарі відключені.