Це солодке слово — свобода

Кінострічка з такою назвою йшла у застійні часи. Про що вона – не так і важливо, але назва дуже актуальна. 20 років незалежності — це ще не строк для оцінки пройденого. Це той вік, який лише визначає майбутнє. Вибір зроблено, основи закладені, шлях визначено.

Відповідальність за майбутнє вже в наших руках. Бути рівним з партнерами, заслужити повагу у визнаних може тільки той, хто професійно підготовлений, має класичну освіту — від знання мов до гри на фортепіано (володіння комп’ютером сюди не входить, бо це вже норма), хороший генетичний код (за східною філософією — карму). Все інше додасться. Ці принципи й правила однакові як для людини, так і для країни.

Україна — держава в центрі Європи. У неї є всі підстави проявити себе на повну силу, заявивши на весь світ: «Ми — найкращі!». У нас є незалежність, ми вільні у своєму виборі. Солодкість свободи відроджує в нас надію. І гіркота розчарувань від обіцянок минеться, розчиниться, забудеться так само, забувається все погане. Сильна, прекрасна Україно! Тобі вже 20 років. Ти молода і красива, ти бажана і багата. І сама в змозі вибрати собі шлях — з ким йти і як йти.