Наука

Переможець «Energy Globe Ukraine 2018»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

23 травня з нагоди вручення Національної премії “Energy Globe Ukraine 2018” комерційний радник Посольства Австрії в Україні пан Герман Ортнер провів зустріч у офісі ADVANTAGE AUSTRIA.

National Energy Globe Awards – це ініціатива Австрійського фонду «Energy Globe» (www.energyglobe.info) і присуджується успішним проектам, які зберігають і захищають наші ресурси або використовують поновлювані джерела енергії. Advantage Austria підтримує фонд Energy Globe по всьому світу, організовуючи церемонії нагородження.

Цього року переможцем проекту в Україні є новий тип вітрового електрогенератора («Оніпко Ротор»).

Ротор Оніпко – це новий тип вітрогенератора, який складається з 3 унікальних компонентів, а саме: спірального дизайну, турбіни, електричного генератора та електронної системи. Ротор може включатись при швидкості 0,5 м/сек і реагувати на швидкі пориви вітрів при незначній силі вітру, жодна інша конструкція турбіни не здатна так діяти.

Мінімальна робоча швидкість вітру традиційних турбін є занадто високою для звичайних площ, де відсутні сильні вітри. Для того, аби згенерувати енергію з таких повільних швидкостей вітру, команда Оніпко розробила унікальний електричний генератор, який практично не має пускового моменту. Запатентована технологія дозволяє безперервно генерувати енергію навіть при найнижчих швидкостях вітру.

Унікальний дизайн  ротору Оніпко дає йому різні переваги у порівнянні з традиційними вітровими турбінами. Ротор може бути зроблений з різних матеріалів, включаючи,  волокно, метал та пластик. Крім цього, він може ефективно працювати  при бурхливих вітрах, на малих і великих швидкостях вітру, а також у суворих погодних умовах.

Коментарі відключені.