Україна збільшила товарообіг з Африкою на 10%

Україна за перші дев’ять місяців поточного року збільшила товарообіг з Африкою більш ніж на 10,3% порівняно з січнем-вереснем минулого року. Про це сьогодні, 2 грудня заявив Євген Перебийніс, голова департаменту інформаційної політики Міністерства закордонних справ України.

Сума товарообігу з країнами африканського континенту за січень-вересень 2014 досягла 4,3 мільярда доларів. При цьому обсяг українського експорту зріс на 14%.

Нагадаємо що 29-30 листопада Міністр закордонних справ України Павло Клімкін взяв участь у 15-му Саміті Міжнародної організації франкофонії, що проходив у Республіці Сенегал.

В рамках цього заходу Міністра мав бесіди з Президентом Франції та Прем`єр-міністром Канади, провів переговори з керівництвом зовнішньополітичних відомств Габону, Гани, Гвінеї, Гвінеї-Бісау, Екваторіальної Гвінеї, Єгипту, Кот-д’Івуару, Коморських островів, Лівану, Марокко, Сенегалу, Тунісу, Франції та Швейцарії. Проведені зустрічі дали можливість окреслити шляхи нарощування обсягів двосторонньої торгівлі та надати імпульс подальшому розвитку політичного діалогу України з країнами регіону.