Можливості українського бізнесу у Марокко

Шляхи поглиблення економічної співпраці під час зустрічі у ТПП України обговорили Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Марокко в Україні Міна Тунсі й президент Палати Геннадій Чижиков.

ТПП України давно підтримує ділові зв’язки з Федерацією торгово-промислових палат Королівства Марокко. Як зазначив Геннадій Чижиков під час зустрічі, Марокко – важливий економічним партнер для України. Зокрема, Україна на ряду із США і Канадою є одним із найбільших постачальників пшениці до Марокко. Сьогодні український бізнес, втрачаючи деякі ринки збуту в Росії, особливо зацікавлений у нарощуванні експорту до африканських країн, у тому числі і до Марокко. Зокрема, вже найближчим часом поглибити ділові контакти з марокканськими партнерами українські бізнесмени зможуть під час «Глобального саміту підприємців», що відбудеться у листопаді у м. Маракеш.

V щорічний форум «Глобальний саміт підприємців» за участю державних діячів відбудеться з 20 по 21 листопада 2014 року в м. Маракеш (Марокко).

Форум є унікальною можливістю для українських бізнесменів, представників великих підприємств, особливо у галузі сільського господарства, переробки продуктів харчування, виробництва молока і молочних продуктів, представити свою продукцію світовій спільноті, зустрітися з бізнесменами, державними діячами та першими особами багатьох країн світу. Всього у самміті візьмуть участь близько 3 тис. підприємців.

Захід проводиться вже п’ятий рік поспіль. Цього разу його проведення підтримали король Марокко – Мухаммед VI та президент Сполучених Штатів Америки – Барак Обама. Посольство Королівства Марокко в Україні надає велике значення проведенню цього заходу і запрошує український бізнес скористатися нагодою і взяти участь в одній із наймасштабніших бізнес-подій у світі, знайти нові ринки збуту, використавши «ворота» Марокко на африканський континент.