Україна – Ангола

Міжнародний діловий журнал Image.UA, за сприяння Українсько-Ангольської ділової Ради підготував спецвипуск «УКРАЇНА-АНГОЛА». Вихід журналу приурочений до чергового візиту української делегації до Анголи (22-30 березня 2014 року).

У 2013 році, з метою розвитку відносин і збільшення товарообігу між Україною та Республікою Ангола, при Торгово-промислових палатах України та Анголи було створено спільну Українсько-Ангольську ділову Раду. За її підтримки вже відбулось три офіційних візити української делегації до Анголи. Найбільші українські компанії відвідали цю країну і побачили перспективу подальшої співпраці.

У ході візиту делегації журнал був представлений на ділових зустрічах з представниками державних органів та бізнесу Анголи (Міністром транспорту, представниками Міністерства енергетики та води Анголи, Першим секретарем МЗС Анголи, губернатором провінції Маланже і губернатором провінції Луанда, керівником державної виставкової компанії Feira International de Luanda, провідними ангольськими політиками, військовими і бізнесменами).

Враховуючи специфіку Анголи спецвипуск надрукований португальського мовою, що дозволило донести актуальну інформацію про українські компанії до представників влади та бізнесових кіл Анголи, для подальшого налагодження ділових контактів у цій країні.

За результатами візиту розроблені спільні програми, виділено вигідні напрямки та шляхи розвитку економічного і фінансового зростання для українських виробників, позначені сприятливі для інвестування сфери. В Анголі велика потреба в якісних товарах і послугах. Потенціал країни і політика керівництва дозволяють залучати професійні компанії з багатьох країн світу. Історично склалося, що компанії з країн колишнього Радянського Союзу мають перевагу. Зараз в Анголі активно здійснюється програма з поліпшення добробуту, також передбачено будівництво 21-го транспортного терміналу, будівель, споруд, продовження реконструкції залізниці і багато іншого.