Тарас Шевченко. Пророк. Символ. Легенда.

У березні 2014 року у всьому світі відбулись урочисті святкування з нагоди 200-ліття з дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Сьогодні, коли весь сучасний світ стоїть перед найважливішими викликами історії, набуття духовності та підтримка культури є надзвичайно важливою складовою як окремої особи, так і суспільства в цілому.

З цією метою редакція міжнародного ділового журналу «Image.UA» спільно з Інститутом літератури ім. Тараса Шевченка НАН України та Українським Фондом культури підготувала спецномер, під назвою «Тарас Шевченко. Пророк. Символ. Легенда».

Враховуючи значимість постаті Т.Г. Шевченка у світі, до підготовки випуску цього унікального ювілейного номеру, редакція журналу залучила відомих вчених, науковців, культурних та державних діячів, провела значну роботу щодо змісту і наповнення номеру. Журнал вийшов англійською, українською та російською мовами.

У багатьох країнах світу, а саме: на Мальті, у Канаді, США, Аргентині, Бразилії, Угорщині, Італії, Франції, Польщі, Естонії, Чеській Республіці та Болгарії – встановлено пам’ятники великому українському поету. Після презентації в Україні частину тиражу випуску буде передано до дипломатичних представництв України для поширення в інших країнах світу.