Журнал

Децентралізація – питання цивілізаційного вибору

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Децентралізація – найуспішніша з усіх впроваджуваних реформ в Україні. Вона має найбільшу довіру й підтримку з боку суспільства, громадян, а також міжнародної спільноти.

Саме питанням децентралізації та регіонального розвитку була присвячено розширена урядова нарада за участю Президента України Петра Порошенка, Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, представників Уряду, голів ОДА, міськрад і ОТГ.

«Децентралізація – це питання цивілізаційного вибору, політичної культури, і, якщо хочете національної безпеки», – зазначив Президент України Петро Порошенко.

«Кожний міський голова, кожен голова обласної державної адміністрації, кожна місцева рада бореться за інвестора. Мають власні програми або принаймні я хочу, щоб вони мали власні програми залучення інвестицій», – наголосив Глава держави.

«Органи місцевого самоврядування мають зосередити зусилля на покращенні життєвого середовища – що буде їх вкладом в розвиток країни, елементом забезпечення загальнонаціональних інтересів і кроком до покращення іміджу на міжнародній арені», – наголосив Глава держави.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман підкреслив, що доходи місцевих бюджетів зросли на понад 100 млрд грн, завдяки децентралізації. «З 100 млрд грн треба зробити 200 млрд грн і направити цей ресурс на створення нових робочих місць, підвищення стандартів життя громадян», – сказав Володимир Гройсман.

«Реформа децентралізації і державна політика – індекс конкурентоспроможності регіонів, який визначає здатність регіону створювати привабливе середовище для розвитку бізнесу та інвестицій», – наголосив Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

Саме для висвітлення позитивних перетворень редакція журналу Image.UA розпочала роботу над специвипуском під назвою: МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ. ДОСВІД ТА ПЕРСПЕКТИВИ

Коментарі відключені.