25 років встановлення дипломатичних відносин

Встановлення дипломатичних відносин – важливий крок у визнанні суверенітет держави. Цього року Україна відзначає ювілей – чверть століття назад світ підтвердив визнання Україною Незалежності, що розпочало нову сторінку нашої дипломатичної історії.

А з 1 вересня 2017 в повну обсязі вступила в силу дія угод про асоціацію між Євросоюзом та Україною. Зараз торгівля з країнами Євросоюзу ставити 40% від загально обсяги зовнішньої торгівлі, а за перше півріччя 2017 року експорт товарів и услуг в ЄС зріс на 22% в порівнянні з аналогічнім періодом 2016 року і склав $9,4 млрд.

В Україні акредитовано 77 Посольств іноземних держав, 18 представництв міжнародних організацій і представництво ЄС. Протягом року ми розмовляли з Послами з багатьох країн світу і намагалися побачити Україну очима дипломатів.

У інтерв’ю з представниками дипломатичного корпусу ви дізнаєтеся про перспективи двостороннього співробітництва. Сьогодні українські компанії зацікавлені в просуванні свого бізнесу на нові ринки, тому в інтерв’ю багато уваги приділено саме цьому важливому аспекту двосторонньої співпраці.

Компанії агропромислового сектору відіграють усе більшу роль в економіці України. Так, за 2016 рік експорт українських аграрних та харчових продуктів перевищив $15,5 млрд і склав 42,5% від загального експорту країни. Детальніше про перспективи українського агропромислового сектору розкаже Ірина Паламар, засновниця Асоціації тваринників України – безпосереднього захисника інтересів компаній, пов’язаних з виробництвом продукції тваринництва.

Журнал було презентовано на спеціальному Дипломатичному вечорі присвяченому 25-річному ювілею встановлення дипломатичних відносин України.