Азія Події

Українсько-Киргизський бізнес-форум

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

3 липня 2018 у Торгово-промисловій палаті України відбувся Українсько-Киргизський бізнес-форум, покликаний активізувати та зміцнити економічну співпрацю двох дружніх країн.

У заході прийняли участь: Надзвичайний та Повноважний Посол Киргизької Республіки в Україні Жусупбек Шаріпов, президент ТПП Киргизької Республіки Марат  Шаршекеєв, заступник міністра соціальної політики України Наталія Федорович, віце-президент ТПП України Валерій Король та представники українських і киргизьких компаній.

Киргизія, маючи льоготні умови співпраці з Китайською народною республікою, може стати для України виходом до Південно-Східної Азії. Україна, у свою чергу, маючи зону вільної торгівлі з ЄС, може стати для Киргизії виходом на ринки ЄС.

Використання бізнесом двох дружніх країн, цих можливостей у спільній роботі, допоможе досягти успіхів в економіці і надасть нових горизонтів у співпраці.

Киргизька сторона виявила зацікавленість у співробітництві в таких сферах: сільське господарство (зернові культури, рослинна олія, борошно), енергетика, IT технології, садівництво, інвестиції. Зі свого боку, Киргизія готова постачати якісну текстильну продукцію до України.

Також на форумі презентували економічний і туристичний потенціал Киргизької Республіки, інвестиційні можливості та «Всесвітні ігри кочівників».

Коментарі відключені.