Події

25 книжковий форум

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Цьогорічний форум вразив масштабністю, різноманітністю програми заходів: презентацій, концертів, зустрічей, тощо.

Враховуючи кількість запрошених гостей, журналістів, відвідувачів, варто відзначити чудову організацію і дуже приємну, насправді святкову атмосферу, що панувала на всіх майданчиках, підтримувалась ввічливістю задіяного персоналу, їхніми усмішками, готовністю допомогти. Вражаючим був не лише масштаб, а й безперечно, неймовірна кількість українських видавництв, розмаїття книжок, чудове їх оформлення, наявність можливості поспілкуватись з відомими авторами і початківцями. Навіть важко було усвідомити, що все це відбувається в нас, в Україні – це і є справжня ідентичність, ідентичність народу і держави, в яких є така кількість видавництв, творців, письменників, в яких є така якість оформлення і такий рівень творчості.

Не забули організатори і про важку реальність сьогодення – великий плакат з написом «свободу Олегу Сенцову» просто неможливо було не помітити і це дуже гарно і важливо!

Впродовж  дня здавалось, що кількість відвідувачів лише постійно збільшується, на жаль, помітно було, що далеко не кожен мав змогу придбати все, що так хотілося б, ідеться не так про ціни на книжки, як про дуже обмежені можливості наших співгромадян.

Що не сподобалось? Особисто мені не сподобалась присутність на форумі книги Себастіана Гаффнера « Гітлер. Примітки до біографії». Я не є експертом , тобто думка моя суто суб’єктивна, проте вважаю, що такі постаті неприпустимо рекламувати у будь-який спосіб: будь-яка дискусія, чи обговорення, не повернуть до   життя десятки мільйонів загиблих, замордованих людей.

Натомість чудовим, несподіваним відкриттям для мене виявилась книга, куплена моєю дружиною, «Нове життя» молодої авторки Маргарити Сурженко, видана франківським видавництвом «Дискурсус». Прочитали на одному подиху! Прекрасно написано!

Підсумовуючи враження щиро засвідчую, що книжковий форум-це справді подія дуже важлива, дуже потрібна , подія без перебільшення дійсно європейського рівня, яка допомагає формувати якісний, позитивний імідж України!

Володимир Ткач

Коментарі відключені.