В Національній філармонії України 6 січня на честь 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між Україною та Китайською Народною Республікою відбувся концерт «Радісне свято весни».

На презентації концерту заступник директора Національної філармонії Хосе Ернандес підкреслив що «дуже символічно, що у цьому концерті прозвучать твори українських і китайських композиторів у виконанні нашого симфонічного оркестру і відомих музикантів світового рівня».

В рамках концерту вперше на світовій сцені виконано китайський твір «І» для скрипки з оркестром відомого китайського композитора Гуан Ся. Музикознавців та простих меломанів захопила гра китайського віртуоза – скрипаля світового рівня Zhu Dan під акомпанемент симфонічного оркестру Національної філармонії України. Диригував оркестром спеціально запрошений гість з КНР диригент Shao EN. Крім того, у другому відділенні концерту до диригентського пульту став відомий український диригент Віталій Протасов.

Проект «Радісне свято весни» організовано за підтримки Міністерства культури КНР, за сприяння Міністерства культури України та Посольства КНР в Україні.