Бізнес

«АрселорМіттал Кривий Ріг» інвестує $70 мільйонів в газоочищення

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

«АрселорМіттал Кривий Ріг» продовжить екологічну модернізацію конвертерного цеху. Компанія уклала контракт з Danieli Corus (Нідерланди) на реконструкцію газоочисних установок конвертерів №№ 1-3 передає Металургпром.

Оновлення газоочисток всіх шести конвертерів — один з ключових екологічних проєктів підприємства, загальна вартість якого перевищить 135 млн доларів. З них 65 млн доларів компанія вже інвестувала в конвертери №№ 4-6: у 2015-2017 роках були встановлені нові газоочистки німецької фірми SMS Siemag. Крім цього, система водяного охолодження відпрацьованого конвертерного газу на цих трьох конвертерах була переведена на замкнутий цикл, завдяки чому вдалося в кілька разів скоротити витрату хімоочищенної води та електроенергії.

Аналогічні проєкти будуть реалізовані й на конвертерах №№ 1-3. Для них нові газоочистки планують встановити у 2021-2022 рр., компанія в це вкладе ще близько 70 млн дол. Після цього викиди пилу на всіх шести конвертерах складуть менш як 50 мг/м³, що допоможе знизити навантаження на навколишнє середовище.

На даний момент Danieli Corus розробляє базовий інжиніринг проєкту, її представники вже провели технічні переговори з фахівцями «АрселорМіттал Кривий Ріг», направили на розгляд пакет документації. Безпосередньо в конвертерному цеху вже приступив до роботи фахівець компанії-постачальника, для нього визначено постійне робоче місце. У наступному році Danieli Corus почне підготовку детального інжинірингу. Постачання обладнання для першої з трьох газоочисних установок намічено на січень 2021 року. Зупинка на реконструкцію першого з трьох конвертерів запланована на кінець 2021 року.

Коментарі відключені.