Азія

Алішер Абдуаліев колишній посол Узбекистану в Україні призначений заступником міністра закордонних справ

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Надзвичайний і Повноважний Посол Узбекистану Алішер Абдуалієв завершує свою дипломатичну місію в Україні. Позаду 6 років наполегливої праці на зміцнення відношень між нашими країнами, а попереду нові цікаві виклики для реалізації намічених планів. Указом Президента Узбекистану Шавката  Мірзійоєва Алішер Абдуалієв призначений заступником міністра закордонних справ Узбекистану та буде курирувати питання залучення інвесторів.

“Я люблю народ України майже так само, як свій. Я полюбив цю дивовижну землю, її ліси, річки, гори й долини, міста і навіть крихітні села. Скрізь я зустрічав тільки дружність і гостинність, а також велику зацікавленість і повагу до Узбекистану. Україна завжди буде частиною мене, мого життя і моїх снів”, – наголосив посол Узбекистану Алішер Абдуалієв у своїй промові з нагоди завершення своєї дипломатичної місії в Україні.

За роки роботи в Україні Посольство Узбекистану на чолі з паном Абдуалієвим організовувало міжнародні конференції, туристичні, гуманітарні та культурні проекти, націлені на зміцнення відносин Узбекистану та України і поглиблення порозуміння між двома народами.

Нещодавно Алішеру Абдуалієву за значні заслуги в просуванні Узбецько-Українського науково-дослідного співробітництва, реалізації низки передових інноваційних проектів в аграрній сфері Рішенням Вченої Ради Інституту Садівництва Національної Академії Аграрних Наук України присвоєно вчений ступінь «Почесний Доктор».

Коментарі відключені.