Анонс

Український Енергетичний Тиждень’18

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

З 19 по 21 листопада 2018 року в НСК «Олімпійський» відбудеться ключова подія року в українській енергетиці — «Український Енергетичний Тиждень’18». Організатор – A7 CONFERENCES збирає головних гравців ринку енергетики:

– IIІ «Український нафтогазовий інвестиційний форум ’18» | 19 Листопада
– ІІІ «Український форум з відновлюваної енергетики ’18» | 20 Листопада
– ІІ «Український форум з енергоефективності ’18» | 21 Листопада
– І «Український форум ОСББень з ’18» | 21 Листопада

Зберуться провідні українські та міжнародні компанії для обговорення перспектив сектору і ключові експерти галузі розкриють такі тематики: глобальні тенденції розвитку нафтового та газового сектору, нафтогазовий ринок в Україні, фінансування сектору.

За прогнозами, оскільки Україна щороку видобуває менше 2% газових запасів, то власних покладів має вистачити на 54 роки. Це підтверджує актуальність форуму та розуміння власної потужності, адже Україна здатна видобувати газ інтенсивніше завдяки залученню у галузь інвестицій та сучасних технологій.

Вітрова енергетика, сонячна та біоенергетика, а також інвестиційні можливості відновлюваної енергетики України – тематики, на яких фокусуватиметься Український форум з відновлюваної енергетики. В рамках цього форуму відбудеться окрема панель щодо розвитку вітроенергетичного сектору України.

У складі ІІ Українського форума з енергоефективності. цьогоріч пройде Український форум ОСББ. Національними цілями до 2020 року визначили 11% «чистої» енергії у кінцевому енергоспоживанні, і 75% «зеленої» енергії у загальному первинному енергопостачанні до 2035 року.

Серед ключових спікерів Форуму: Марія Барабаш, Президент, A7 CAPITAL; Сергій Савчук, Голова, Держенергоефективності, Вілем Копполс, Голова представництва в Україні, ENGIE; Пьер Тардье, Головний спеціаліст з питань політики, Wind Europe, Максим Сисоєв, Старший юрист, Dentons Kyiv, Співголова Комітету з палива та енергетики, ЄБА України; Георгій Гелетуха, Голова правління, Біоенергетична асоціація України, Андрій Конеченков, Голова правління, Українська вітроенергетична асоціація, Віце-президент, Всесвітня вітроенергетична асоціація; Максим Лебедєв, партнер, GOLAW; Юрій Подоляк, Комерційний директор, IK NET; Антон Абрамов, Генеральний директор, Photomate LLC; Станіслав Ігнатьєв, засновник, Харківський енергетичний кластер; Віктор Гладун, Генеральний директор, СП «Полтавська газонафтова компанія», Валентина Білик, Віце-президент, A7 CAPITAL; Марина Петров, заступник директора представництва в Україні, ЄБРР; Родіон Морозов, Директор департаменту екологічного реінжинірингу та впровадження проектів ресурсозбереження, АБ «Укргазбанк» (Україна); Данієль Арчетті, Керівник з продажів технологічних рішень для нафтогазових та комбінованих циклів, Turboden S.p.A., Андріан Прокіп, експерт з питань енергетики, Український інститут майбутнього, Джаміль Маліков, Заступник голови, державне агентство з альтернативних і відновлюваних джерел енергії Азербайджанської Республіки, та інші.

Окрім основної програми протягом заходу працюватиме масштабна виставка та тематичні семінари.

Більше про програму та реєстрація: a7conf.com/uew/ua. +38 096 515 43 90, victoria@a7-group.com (контактна особа: Вікторія Щербатюк). Наша сторінка на фейсбуці: www.facebook.com/events/296551947520541

Коментарі відключені.