Анонс

«Задзеркалля» – персональна виставка Лілії Задоянчук у Києві

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

З 26-го листопада по 7 грудня у Центральному будинку художника відбудеться персональна виставка художниці Лілії Задоянчук «Задзеркалля», організатором якої виступив Культурний центр «АртЛайн». Вперше в Києві будуть представлені унікальні роботи, виконані в авторській техніці живопису на склі.

Роботи талановитої  вінничанки вже давно відомі серед шанувальників мистецтва не лише в Україні, а й далеко за її кордонами. Так твори Лілії вже пригорнули увагу  колекціонерів Греції та Італії. А нещодавно мистецькі  шляхи привели художницю до італійського острова Мурано та до однієї з найавторитетніших галерей острова «Murano Art Glass», клієнтами якої є Джордж Клуні, Сільвестр Сталлоне, Том Гамільтон та інші зірки світового масштабу. Отже плідна співпраця з Італією продовжується. А тим часом і київські шанувальники мистецтва матимуть змогу побачити  авторські твори на власні очі.

Творчість Лілії Задоянчук бере свої витоки з театру. Надзвичайний колорит, гра форм та світла, гіперболізована яскравість та розкіш, що асоціюється з театральним дійством, італійським карнавалом, загадковим блиском та парадністю карнавальних масок та костюмів  – є характерною ознакою робіт Лілії. Не дивно, що її творчість так прийшлася до душі в Італії, а серед представлених на виставці робіт ми зможемо побачити  затишні романтичні вулички таємничої Венеції.

Ще однією гранню творчої особистості авторки є захоплення Азією – костюмами, вишуканими предметами інтер’єру, скульптурами, музикою.  Лілію зачаровує краса тропічних лісів, флора та фауна цього регіону. «Азія – це моє закулісся», – зізнається  художниця.

Отже, в експозиції на глядача чекатиме розмаїття улюблених авторкою природних мотивів: екзотичні птиці з переливчастими хвостами від подуву вітру, квіти й трави, загадкові мешканці підводного царства, феєричні медузи, коралові рифи, риби і дивовижні черепахи. Художниця звертає нашу увагу на витонченість та в той же час крихкість, вразливість  природи та бажає, щоб ми змістили фокус з самих себе аби побачити ту неосяжну розкіш, даровану нам Богом задля розумного керування та гармонійного життя.

«Творчість Лілії дарує відчуття свята, піднесення від зустрічі з миттєвістю застиглої краси, без якої так втомилась сучасна людина. Ми так влаштовані, що аби відкрити, побачити красу, нам необхідний  певний сигнал, поштовх, яскравий спалах. Таким спалахом  і стає унікальна авторська техніка художниці. У Лілії в руках наче знаходиться чарівний ключ, який відкриває двері у світ прекрасного, у магічне задзеркалля, де живе краса та гармонія», – каже куратор виставки Маріанна Абрамова.

Дати: 26 листопада – 7 грудня

Центральний Будинок художника – 3 поверх

Коментарі відключені.