Анонс

CISOLAR 2019 нові можливості для розвитку сонячної енергетики

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

16-18 квітня 2019 року в Києві відбудеться головна бізнес-подія регіону в сфері сонячної енергетики, яка присвячена новітнім технологіям, трендам і інвестиційним можливостям – CISOLAR 2019, 8-а Міжнародна Конференція і Виставка Сонячної Енергетики в Центральній і Східній Європі.

Сьогодні розвиток сонячної енергетики є одним із пріоритетних напрямків для інвесторів у світі. CISOLAR і є першою великою бізнес-платформою в Центральній і Східній Європі, де учасники діляться своїм досвідом найбільш успішних фотоелектричних проектів, обговорюють поточні проблеми у сфері сонячної енергетики і дізнаються про останні тенденції, правові аспекти, представляють ідеї і рішення, укладають контракти, знаходять і зміцнюють партнерські відносини.

Організатор – Інноваційний Бізнес Центр (IB Centre Europe). IB Centre (Центр Інноваційного Бізнесу) – американська корпорація, яка впроваджує інновації на ринках, що розвиваються і є лідером в організації тематичних бізнес-подій з більш ніж 10-ти річним досвідом, створюючи ринки для інновацій.

16 квітня відбудеться важлива частина CISOLAR 2019 – CISOLAR AWARDS 2019 Ceremony, на якій будут оголошені кращі проекти Сонячної енергетики Центральної та Східної Європи.

17-18 квітня у виставкових Центрі «ACCO International» (просп. Перемоги, 40-Б) відбудеться 2-денна виставка CISOLAR 2019. У масштабному трейд-шоу візьмуть участь понад 100 експонентів, які продемонструють нові проекти, найкращі технологічні решение та сервіси для бізнесу та приватного сектору.

Учасники конференции обговорять перспективи розвитку Галузі, основні Тенденції та інвестиції в проекти Сонячної енергетики. Багата ділова програма заходу дозволить учасникам відповісти на галузеві питання різного рівня складності і інформацію найвищого професійного рівня.

Одним із ключових питань CISOLAR 2019 буде можлива зміна моделі сонячної енергетики – перехід від системи зелених тарифів до аукціонної системи.

Важлива частина конференції – CISOLAR AWARDS 2019 Ceremony, на якому традиційно будуть обрані кращі сонячні енергетичні проекти в Центральній і Східній Європі та яка відбудеться в перший день ділового заходу.

Практичні тренінги та майстер-класи для PV-інсталяторів вже стали невід’ємною частиною заходу і пройдуть 17-18 квітня. Заходи будуть корисні для власників нерухомості – приватних і багатоквартирних будинків, які вже встановили сонячні батареї, працюють або планують установити. Доповідачі поділяться міжнароднім досвідом та розкажуть про НОВІ ТЕХНОЛОГІЇ та Інноваційні решение для PV-сектору. Учасники дізнаються, як заощадити на зеленому тарифі та почати розвивати власний бізнес.

Експерти Solar Academy проаналізували ринок Сонячної енергетики в Україні та зробили висновок, що понад 80% Сонячних електростанцій можуть збільшити свою ефективність більш ніж у 2 рази. Крім проектів класу large scale, також розвивається сегмент малих Сонячних станцій, зокрема надахових. Данія інвестуватиме у відновлювану енергетику України Нова СЕС в Запорізькій області забезпечить електроенергією понад 6500 домогосподарств.

Зареєструватись на CISOLAR 2019 можна за посиланням:
https://ua.cis-solar.com/
зателефонувати чи написати Організаційному комітету:
тел.: +38 044 383 03 56
e-mail: inna.nemova@ibcentre.org

Коментарі відключені.