Анонс Новини

Камерна музика. Нова генерація

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

В рамках 100-чя культурної дипломатії Nota Bene Chamber Group і ГО «Друзі Музики» представляють спільний проект «Камерна музика. Нова генерація». Новорічні свята розпочинаються дивами, які роблять дивовижні люди. Саме в ці дні сім талановитих молодих людей презентують проект «Камерна музика. Нова генерація». Разом із ГО «Друзі Музики» вони запрошують дипломатичну спільноту та меценатів на концерт, який відбудеться напередодні новорічного свята – Дня святого Миколая, 18 грудня о 18.30 у залі Дипломатичної Академії ім.Г.Удовенко (вул. Велика Житомирська,2).

Окрім новорічних мелодій, творів В.А.Моцарта, Й.Гайдна та Й.Брамса на концерті прозвучить музика з майбутнього альбому Nota Bene Chamber Group. Мета музикантів – видання і промоція першого альбому Nota Bene, який вони присвятили великій класичній музиці, нове свіже прочитання бестселерів камерної музики. Головні твори альбому належать засновнику української модерної музики Борису Лятошинському, який своєю творчістю вписав музику України в європейський контекст. В історії світової культури його ім’я стоїть поряд з іменами Д. Шостаковича, Б. Бартока, К. Шимановського, А. Онеггера.

Nota Bene Chamber Group: Камерний альянс Nota Bene Chamber Group створено в 2015 році. Представники нової генерації української інтелектуальної творчої молоді зібралася разом, щоб формувати платформу творчих зустрічей і активної взаємодії слухача, класичної музики і музиканта. Одні з найбільш затребуваних виконавців академічної музики (як в Україні, так і в інших країнах Європи, Америки та Азії), музиканти досягають своєї мети численними концертами, участю і перемогами в міжнародних конкурсах і фестивалях, гастролях в різних частинах світу. З 2015 року музиканти дали понад 500 концертів (в різних складах, як запрошені солісти, так і в оркестрах). Вони Лауреати більш ніж двадцяти міжнародних і національних конкурсів. Ансамбль об’єднав українських музикантів Нової Формації: Максим Грінченко (скрипка), Андрій Павлов (скрипка), Іван Грицишин (альт), Артем Полуденний (віолончель), Роман Лопатинський (фортепіано), Юрій Немировський (кларнет), Олександр Рудько (баритон, актор).

«Подібне притягується подібним» – в повній мірі це відноситься до музикантів, які довели свою успішність і конкурентоспроможність на Заході повними залами, які, наче магніт притягують до себе людей із різним менталітетом, освітою, культурою.

Для спонсорів та меценатів привабливість проекту не тільки в ексклюзивності, в приналежності до покоління меценатів незалежної України. Це той самий креативний шлях в майбутнє, який робиться сьогодні. Без перебільшення можна сказати, що саме ви будуєте імідж держави, допомагаючи реалізувати мистецькі проекти в сфері культурної дипломатії.

https://www.facebook.com/NBChamberGroup/?ref=bookmarks
https://www.youtube.com/channel/UCk9Co7iTr_QdV8aX73Pb5NA

Директор ГО «Друзі Музики», концертний менеджер Nota Bene Chamber Group – Олена Передерій: helenasol8@gmail.com +38 096 752 80 06

Коментарі відключені.